محل تبلیغات شما

کسی که خودیی میکنه، نمیتونه احساسش رو مخفی کنه!

البته این قایم کردن هم طرف فکر میکنه که قایم کرده، همه از بیرون کاملا متوجه میشن که فردی که خودیی میکنه یه مشکلی داره. حالا شاید اونا متخصص نباشن، نتونن متوجه بشن که این فرد خودیی میکنه ولی میفهمن که یه مشکلی داره. انگار با خودش روراست نیست، انگار با خودش درگیره، یه حالت ناامیدی داره، یه حالت افسردگی، انزوا، دوباره انزوا هم خودش یک احساس منفیه. تنها بودن، احساس تنها و غریب بودن در این عالم؛ اینا همش احساسات منفیه. خب شما وقتی که با این احساسات میخوای بری به سمت موفقیت، نمیتونی و شکست میخوری.

حالا اگه به خدا و دین هم اعتقاد داشته باشی چی میشه؟

تازه همه اینها به کنار، این توضیحات همش برای کسایی بود که به دین و خدا اعتقاد ندارن. کسایی که میدونن خدایی وجود داره، دین وجود داره و خداوند دستورالعمل زندگی انسان ها رو با جزئیات دقیق در دین خودش آورده و توضیح داده برای ما که چجوری زندگی کنیم، خب اصلا خدا گفته من و ملائکم لعنت میکنیم کسی رو که بخواد بیاد خودیی کنه. و خیلی بده، خیلی بده، خیلی گناهه اصلا گناه کبیره هست و شما وقتی ارتعاش گناه کبیره به کائنات میفرستید، انتظار دارید چه چیزی در قبالش دریافت کنید؟ انواع و اقسام چیزای بد رو انسان جذب میکنه به خودش.

اعتیاد به هر چیزی همیشه از کم شروع میشه!

حالا باز همه اینا رو من گفتم شاید باز خیلی ها باشن که حالا کارشناسه، علوم ولوژی خونده، روانشناسی خونده، میاد میگه که نه اصلا اینطور نیست، خودیی کمش مشکل نداره، زیادش مشکل داره. این توجیهی هستش که هرجا که شما میبینید دارن از خودیی مثلا دفاع میکنن، میگن که اگر به حالت اعتیاد زا برسد، مشکل داره؛ اگه کم باشه و کنترل شده باشه، هیچ مشکلی نداره. این ادعایی هستش که داره از نظر علمی میشه. که ما این ادعا رو رد میکنیم. برای چی؟ بخاطر اینکه هر عمل اعتیادزایی اولش کمه و شاید مثلا شما بگید که من هفته ای یه بست تریاک میزنم! هفته ای یه شات مثلا هروئین میزنم! خیلی خوبه، حالمو خوب میکنه. هفته ای یه باره فقط، نمیدونم دو هفته ای یه باره. اگر کنترل شده باشه اشکال نداره، خیلی هم شنگول میشم. ولی همون فردی که هفته ای یه بار، ماهی یه بار میزد، یه سال دیگه برو سراغش. میبینی که یا توی جوب خوابیده، یا دیگه مثلا تعداد مصرفش شده روزی ۱۰ بار، ۲۰ بار، ۳۰ بار. بعد اصلا کلا کسایی رو شما میبینید، کسایی که مثلا توی بحث تریاک روزی ۱۰ ساعت فقط پای منقل نشستن، ۱۰ ساعت، ۱۲ ساعت. کل زندگیش همین شده. اونم اولین روز که میخواسته شروع کنه، چجوری بوده؟ گفته که کمش اشکال نداره، شنگول میشی، شاد میشی، نمیدونم حالت خوب میشه

خودارضایی و اثرات آن

آزمایش های کاشت مو

مراقبت های بعد از لیزر | توصیه های بعد از لیزر موهای زائد

یه ,رو ,خودیی ,خیلی ,هفته ,ای ,ای یه ,هفته ای ,هستش که ,شما وقتی ,روزی ۱۰

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها